4 Nisan ve Fener Ol

Sertaç Komsuoğlu‘nun kaleminden...
Şimdi bir kez daha omuz omuza, birlik ve beraberlik içinde neler başarabileceğimizi göstermenin tam zamanı.

Fenerbahçe Yönetimimiz 4 Nisan’da çok dikkat çekici bir uygulamaya imza attı. Kampanya 2015'te Rize-Trabzon yolunda Fenerbahçe takım otobüsüne yapılan silahlı saldırının 4. yıldönümü olan 4 Nisan 2019 Perşembe günü saat 04.00'te başladı.

Saat 04.00'ten itibaren Kulübümüzün resmi iletişim kanalları; Fenerbahçe Televizyonu, Radyo Fenerbahçe, www.fenerbahce.org ve sosyal medya hesaplarına ulaşım sağlanamadı. Stadımızda ve tesislerimizde led ekranlar kapatılırken, bayraklar indirildi. Türkiye genelindeki tüm Fenerium mağazaları ve mağazaya ait internet sitesi de kapandı. Yoğurtçu parkındaki Alex ve Lefter heykellerinin ise üstü örtüldü.

Saat 19.07 itibariyle Fenerbahçe Televizyonu yayına başlarken, stadımızda ve tesislerde bayraklar göndere çekildi, led ekranlar ve Feneriumlar açıldı. Heykellerin üzerindeki örtüler de kaldırıldı. Televizyonumuzda ekrana 4 yıl öncesi silahlı saldırıya atıfta bulunan özel video geldi.

Ardından üst üste fener ol kampanyasının reklam filmi izleyicilerle buluştu ve Başkanımız Ali Koç saat 19:15'te yaptığı konuşmayla Fener Ol kampanyasını resmen başlattı.

Kamuoyunda büyük ses getiren bu farkındalık çalışması başarıyla gerçekleştirildi. Aynı gün Fenerbahçemiz için tarihi önem taşıyan Fener Ol kampanyamız başladı.

Şimdi bir kez daha omuz omuza, birlik ve beraberlik içinde neler başarabileceğimizi göstermenin tam zamanı. Ben inanıyorum ki bu kampanya ile Fenerbahçe taraftarı, takımına, Fenebahçe’sine, çok sevdiği Sarı lacivert renklerine bir kez daha sahip çıkacak. Dernek üyelerimizden de özellikle ricamız, kampanyaya destek vermeleri, “Geleceğe Fener Ol”maları…

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry