Tribüne Gelsin

Değerli Üyemiz,

Bildiğiniz gibi 12 Haziran 2020 Cuma gününden itibaren Türkiye Spor Toto Süper Ligi 2019-2020 Cemil Usta Sezonu yeniden oynanmaya başlayacaktır. Maalesef içinde bulunduğumuz koşullardan dolayı takımımızı tribünlerden destekleyemeyeceğimiz bu dönemde, Kulübümüz son derece anlamlı bir organizasyona imza atıyor.

Organizasyona katılmak isteyen taraftarlarımız sevdikseni.fenerbahce.org adresindeki formu doldurduktan sonra fotoğraflarını yükleyerek, kendilerinin ve istedikleri kişilerin Kadıköy'de oynayacağımız son 5 lig ve 1 kupa maçında tribünde yerlerini almasını sağlayabilecekler.

Takımımızın yanında olduğumuzu her zamankinden daha fazla göstermemiz gerektiğine inandığımız bu dönemde, söz konusu organizasyona tüm üyelerimizin desteğini bekliyoruz.

Fenerbahçe Kongre Üyeleri ve kombine kart sahipleri için 99 TL, genel satışı ise 129 TL olan bu kampanyaya kahraman sağlık çalışanlarımız ücretsiz olarak katılabileceklerdir. Organizasyonla ilgili detaylı bilgiye www.fenerbahce.org ve sevdikseni.fenerbahce.org internet adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Sarı Lacivert Derneği