HABERLER

Birlikte Varız

Kulüp Başkanımız Sayın Ali Y. Koç ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz...

Sarı Lacivert Çadırkent Kuruldu

Derneğimiz öncülüğünde Hatay Dörtyol’da...

Türkiye'nin ilk basketbol müzesi açıldı.

Türkiye'nin ilk basketbol müzesi açıldı.

Dergimizin yeni sayısı çıktı

Sarı Lacivert Derneği’nin yayın organı Sarı Lacivert Dergisi’nin 18. Sayısı yayınladı.

Dergimizin yeni sayısı çıktı

Sarı Lacivert Derneği’nin yayın organı Sarı Lacivert Dergisi’nin 17. Sayısı yayınladı.

Sertaç Komsuoğlu başkanlığa yeniden seçildi

Üyelerin yoğun ilgi gösterdiği Genel Kurul'da derneğin yönetim organları yeniden belirlenirken, dernekte 25. Yılını dolduran üyelere plaket takdim edildi ⠀

Fenerbahçe Koleji Safiport Erkek Basketbol Takımımızın yanında...

Sarı Lacivert Derneği, forma sırt sponsoru olarak Fenerbahçe Koleji Safiport Erkek Basketbol Takımımızın yanında. ⠀

2020-2021 sezonunun 12. Haftasına girmek üzere...

2020-2021 sezonunun 12. Haftasına girmek üzere olduğumuz şu günlerde Süper Ligde yapılan ve klübümüzün şampiyonluk hedefini doğrudan etkileyen fahiş hakem hataları.⠀ ⠀

Yönetim Kurulu Üyemiz Sinan Ak FB Koleji Kariyer Günlerinde

Fenerbahçe Koleji tarafından bu yıl 8.si düzenlenecek Kariyer Günleri 11-15 Mayıs tarihlerinde instagram.com/fenerbahcekoleji hesabında canlı yayınlarla gerçekleşecek.⠀ ⠀

Zorlu Enerji Grubu Sektör Başkanı Sinan AK'ın ana konuşmacı olarak katılacağı Kariyer Günlerinde öğrencilerimiz çeşitli meslek gruplarında alanında uzmanlar tarafından yapılacak canlı yayın sohbetleriyle meslekleri tanıma fırsatı bulacaklar.

Derneğimiz de “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” dedi

Sarı Lacivert Derneği tarafından temin edilen yardım kolilerinin ihtiyaç sahiplerine dağıtılmasına başlandı. Dernek tarafından organize edilen, RM İstanbul Reklamcılık A.Ş., Enerji Fuarcılık A.Ş., Balkan Gazetecilik A.Ş. ve İRM Matbaa ve Dijital A.Ş. katkılarıyla tedariki yapılan yardım kolilerinin içine temel ihtiyaç gıda maddelerinin yanı sıra, koruyucu maske ve Fenerium’a özel yaptırılan Dernek atkısı da koyuldu.

Konuya ilişkin görüşlerini aldığımız Sarı Lacivert Derneği Başkanı Sertaç Komsuoğlu “Derneğimiz sosyal sorumluluğunun bilincinde olan bir sivil toplum örgütü olarak bugüne kadar bir çok sosyal sorumluluk projesine imza attı. Mübarek Ramazan ayını yaşadığımız bugünlerde de yapmakta olduğumuz bu yardım umuyoruz ki ihtiyaç sahiplerine bir nebze de olsa katkıda bulunacaktır. Sarı Lacivert Derneği olarak biz de “Biz bize yeteriz Türkiyem” diyoruz” dedi.

Hareketli bir yılı geride bıraktık

Dernek lokalimiz artık tam anlamıyla üyelerimizin buluşma noktası oldu. Derneğimizde maç önceleri ve maç sıralarında, Sarı Lacivert heyecanı birlikte, omuz omuza yaşıyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı Sarı Lacivert Ailesi olarak, coşkuyla kutladık.

Dergimizin yeni sayısı çıktı

Sarı Lacivert Derneği’nin yayın organı Sarı Lacivert Dergisi’nin 16. Sayısı yayınladı. Derneğin 22. Kuruluş yıldönümünü kapağına taşıyan dergide, derneğin gerçekleştirdiği faaliyetler, köşe yazıları, ilgiyle okunan röportajlar yer alıyor.

FENERBAHÇE - GALATASARAY REKABETİ YA DA DİĞER ADIYLA EZELİ KAVGA

Türk sporunda üç şey yadsınamaz. Birincisi; ülkemizde futbolu geniş halk kitlelerine sevdiren, kulüp aşkını, tatlı heyecanı, başlıkta da verdiğim gibi özellikle 1920’li yıllardan beri kavga boyutlarına varan rekabeti bizlere tattıran, bizlere aşılayan Fenerbahçemiz ile seversiniz, sevmezsiniz Galatasaraydır.

Mektup

50 yaş civarında Fenerbahçelilerle konuştuğunuzda, Galatasaray’ın saha dışı yapılanmasının 1986 yılından itibaren, 1987-1988 Malatya-Beşiktaş maçı da örnek gösterilerek, Ali Uras’ın yönetime gelmesi ile başladığı söylenir.
Öncelikle bu tespite katılmadığımı söylemem lazım.

Sayın Nihat Özdemir'i İstifaya Davet Ediyoruz

Fenerbahçe Spor Kulübü adına, dünyanın dört bir yanında milyonlarca taraftarıyla birbirine kenetlenmiş bu büyük camianın temsilcileri olarak, ilgili kişi ve kurumlara ortak duyurumuzdur!

Hak Yenir Ama Hazmedilmez

Fenerbahçe’mize karşı çifte standartlı, hakkaniyetten uzak, adil olmayan hakem ve kurul kararları maalesef alışkanlık haline gelmiştir. Bu yıl da hız kaybetmeden devam eden bu süreç, hafta sonunda oynadığımız Göztepe maçıyla adeta ayyuka çıkmıştır.

22 Gurur Yılı

Fenerbahçe sevgisini yaymak ve geliştirmek, taraftar sayısını artırmak, Fenerbahçe Spor Kulübü ve Kulübe bağlı amatör branşlarla diyaloglar kurmak, sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunmak, Kulübün tarihine sahip çıkmak gibi son derece ulvi amaçlarla yola çıkan...

15 MART 2020

Dergimizin bu sayısında, tarihi önem taşıyan Fener Ol kampanyasının detaylarını okuyabileceksiniz. Ayrıca 15. sayıda Sertaç Komsuoğlu, Eyüp Aratay, Alp Bacıoğlu, Jak Benzonana ve Mehmet Doğan’ın yazılarını bulabilirsiniz.Keyifli okumalar…

15 MART 2020

Şimdi bir kez daha omuz omuza, birlik ve beraberlik içinde neler başarabileceğimizi göstermenin tam zamanı. Fenerbahçe Yönetimimiz 4 Nisan’da çok dikkat çekici bir uygulamaya imza attı. Kampanya 2015'te Rize-Trabzon yolunda Fenerbahçe takım otobüsüne yapılan silahlı saldırının 4. yıldönümü olan 4 Nisan 2019 Perşembe günü saat 04.00'te başladı.

2019

2018-19 sezonunu, olabilecek en iyi yerde tamamlayıp, yeni sezondan itibaren şampiyonluklara yıllarca ambargo koyacağımıza yürekten inanıyoruz. Bu geçiş sürecinde bize düşen görev, hem Dernek Tüzüğümüzün hem de Fenerbahçe taraftarlığının gerektirdiği gibi, takımımızı sonuna kadar desteklemek, birlikten beraberlikten ödün vermemek, takımımızı olumlu yönde motive etmek olacaktır.

2019

Bu sayımızda Türk futbolunun 3 büyüklerinden üçüncüsü olan Beşiktaş ile aramızdaki ezeli rekabetten söz edeceğim.

2019

Beşiktaş’la ilk maçımız 28 Kasım 1924 yılında gerçekleşir. Her ne kadar Beşiktaş Yönetimi ve Şerafettin Bey Beşiktaş’ın Fenerbahçe karşısında futbol oynayacak tecrübeye sahip olduğuna inanmasa da taraflar Taksim Stadında Hakem İngiliz Allen idaresinde karşı karşıya gelir.

2019

Dünyanın en güzel takımı ile yazıya başlamak, “Sezar’ın hakkını Sezar’a vermek” gibi bir şey. Her şeyi hak ediyor. Tüm övgülere layık bir takımdan bahsediyoruz. Fenerbahçe Erkek Basketbol takımımız harika gidişin sonunda bu haftaki maçların neticesinde 1 Aralık itibarıyla EuroLeague’de liderlik koltuğuna oturdu.

2019

Derneğimizin 11. Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı Sarı Lacivert Derneğimizin 11. Olağan Genel Kurul toplantısı bugün Kalamış’daki lokalinde gerçekleştirildi.

2019

Fenerbahçe efsanesi Can Bartu hayatını kaybetti. Kulübümüzün tarihinde çok önemli bir yeri olan, adı Fenerbahçemiz ile özdeşleşmiş efsanemiz Can Bartu’yu kaybettik.

2019

Fenerbahçe Başkanı Ali Y. Koç, kulübü sürdürülebilir finansal bağımsızlığına kavuşturacak dev kitlesel kaynak hareketi FENER OL, Fenerbahçe TV’de yaptığı açıklamayla kamuoyuna duyurdu. Fenerbahçe tarihinin en karanlık günlerinden biri olan 4 Nisan tarihinde başlatılan FENER OL,

2019

Derneğin Kadıköy Kalamış’taki binasında gerçekleştirilen toplantıya Sarı Lacivert Derneği Yönetim Kurulu ve üyeler katıldı. Derneğin 2018 değerlendirmesi ve 2019 planlaması konuşuldu

2019

Sarı Lacivert Derneğimizde, Türk Diyabet Cemiyeti Genel Sekreteri Prof. Dr. Fırat Bayraktar ‘Diyabet ve Sağlıklı Yaşam’ konulu bir seminer verdi.

2019

Fenerbahçe sevgisini yaymak ve pekiştirmek, taraftar sayısını artırmak, Fenerbahçe Spor Kulübü ve Kulübe bağlı amatör branşlarla diyaloglar kurmak, Sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunmak, Kulübün tarihine sahip çıkmak gibi son derece ulvi amaçlarla yola çıkan derneğimiz, geride kalan 21 yıl boyunca Fenerbahçe camiasındaki konumunu güçlendirmiş ve büyük ailenin en önemli ve vazgeçilmez üyelerinden olmayı başarmıştır.

2019

28 şampiyonluğumuzun tescili için atılan ilk adım olarak nitelendirebileceğimiz bu içeriğin geniş kitlelere ulaşarak, tüm sporseverlerin aydınlatılması büyük önem taşımaktadır.

2019

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu son toplantısında aldığı kararla görev dağılımını belirledi. Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulunda görev dağılımı şu şekilde oldu:

2019

Dergimizin bu sayısında, Fenerbahçe’nin yeni başkanı Ali Koç ve Yönetim Kurulu’nun seçim serüveni yer alıyor. 14. sayımızda röportajlar ve özel içerikleri de bulabilirsiniz. Ayrıca Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu’nda bulunan Sertaç Komsuoğlu’nun yazısını da görebilirsiniz.

2019

Futbol… Basketbol… Voleybol… Atletizm… Yelken… Kürek… Boks… Masa Tenisi… Yüzme... Onlarca tesis… Türkiye’nin her ilinde temsilcilikler…

2019

Fenerbahçe Spor Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulu’nda sayım işlemi tamamlandı. 21 Bin 736 üyenin oy kullandığı seçimin sonucunda Fenerbahçe’nin yeni Başkanı Ali Koç seçildi. Ali Koç’un listesinde yer alan Sarı Lacivert Derneği Yönetim Kurulu Başkanımız Sertaç Komsuoğlu da Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu'nda yer alıyor.

2019

Ali Koç, Sarı Lacivert Derneğimizce düzenlenen ‘Sarı Lacivert Buluşmalar’ın ikincisinde üyelerimizle buluştu. Koç, toplantıya katılan üyelerimizin sorularını yanıtladı.

2019

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Sarı Lacivert Derneğimizce düzenlenen Sarı Lacivert Buluşmalar’ın ilkine gelerek Derneğimizi ziyaret etti. Üyelerle buluşan Aziz Yıldırım, üyelerimizin sorularını yanıtlayarak gerçekleştirdiği faaliyetlerden ve gelecek projelerinden bahsetti.

2019

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle yaşanan menfur olaylarda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet dileyerek saygıyla anıyor, yakınlarına ve yüce milletimize tekrar başsağlığı diliyoruz.

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry