FAALİYETLER

8'de SekizTİYATRO BULUŞMASI

Sarı Lacivert Ailesi bu kez tiyatro oyununda buluştu. Derneğimiz Üyesi Sn; Emre KARAYEL’in Oksimoron adlı oyununu hep birlikte izledik, katılan tüm üyelerimize teşekkür eder Sn; Emre KARAYEL’e başarılar dileriz.


SARI LACİVERT BULUŞMALAR

Dernek merkezimizde Basketbol’un duayen isimlerinden Murat MURATHANOĞLU ve Murat DİDİN’i ağırladık katılan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.


10 Kasım

Ebediyete intikal edişinin 81. Yılında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı, özlem ve rahmetle anıyoruz.


TOPUK YAYLASI ORGANİZASYONU

09-10 KASIM 2019 tarihleri arasında Geleneksel Fenerbahçe Topuk Yaylası Organizasyonu yapılmıştır, katılan üyelerimize teşekkür ederiz.


29 ekim

29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Dernek merkezimizde Üyelerimizle beraber kutladık katılan üyelerimize teşekkür ederiz.


Fener Ol forma

FENEROL kampanyamıza destek amacıyla Derneğimiz adına 541 Adet İz Bırakanlar Triko Forması satın alınarak destek olunmuştur, Başta Yönetim Kurulu olmak üzere tüm üyelerimize teşekkür ederiz.


Olağan Genel Kurul

Derneğimiz 13.04.2019 Cumartesi günü Olağan Genel Kurul toplantısını gerçekleştirmiştir, Başkanlığa tekrar Acar Sertaç Komsuoğlu seçilmiştir kendisine ve yönetim kuruluna ve diğer kurullara yeni dönemde başarılar diler, katılan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.


23 Ocak 2019 Danışma Kurulu Toplantısı

Üyelerimiz ile buluşarak 2018 yılının değerlendirilmesi ve 2019 yılı hedeflerinin konuşulduğu Danışma Kurulu toplantımız geniş katılım ile yapılmıştır, katılan üyelerimize teşekkür ederiz.


2018 Topuk Yaylası Organizasyonu

Derneğimizin ikincisini düzenlediği Topuk Yaylası Organizasyonu üyelerimizin katılımı ile devam etmiş son gün tavla turnuvası ile bitmiştir katılan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.


29 Ekim Cumhuriyet Balosu

Derneğimiz üyelerinin geniş katılımı ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Dernek merkezimizde kutladı...


2018 Mali Genel Kurul

Derneğimizin 2018 Olağan Mali genel Kurulunu Dernek merkezinde gerçekleştirdi, katılan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.


Fenerbahçe Takım Otobüsü...

Derneğimiz Fenerbahçe Takım Otobüsünün bir maketini yaparak kulübümüze hediye etmiştir, Otobüs Kulüp müzesinde sergilenmektedir.


Sarı Lacivert Derneği 18.02.2017 Olağanüstü Genel Kurulu

8.02.2017 Olağanüstü Genel Kurul Derneğimiz Olağanüstü Genel Kurunu 18.02.2017 Cumartesi günü Dalyan clupte yapmıştır , katılan tüm üyelerimize teşekkürederiz.
Derneğimizin Olağanüstü Genel Kurulu 18.02.2017 Cumartesi günü Dalyn Clupte yapılmıştır, katılan tüm üyelerimize teşekkürederiz.


Sarı Lacivert Derneği Kastamonu Seydiler Ortaokulu ile buluştu...

Sarı Lacivert Derneği sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında, Türkiye genelinde ihtiyaç sahibi çocuklara yardım ve desteklerini sürdürerek Kastamonu Seydiler Ortaokulunda çocuklarla buluşarak yeni yıl hediyelerini verdi.


Sarı Lacivert Derneği Muşlu öğrencilerle buluştu

Sarı Lacivert Derneği sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında, Türkiye genelinde ihtiyaç sahibi çocuklara yardım ve desteklerini sürdürüyor. Son olarak Muş Hasköy Alparslan İlkokulu’ndaki çocuklarla buluştu. “Hayat Çocuklarımızla Güzel, Hayat Sarı Lacivert Güzel” anlayışıyla önümüzdeki dönemde Derneğin benzer etkinlikleri devam edecek.


12 Kasım 2016 Topuk Yaylası Org.

Dernek Üyelerimizle 12.Kasım.2016 tarihinde Derneğimizin Topuk yaylası organizasyonu gerçekleşmiştir katılan tüm üyelerimiz ve yakınlarına teşekkürederiz.


Sarı Lacivert Derneği Cumhuriyet Balosu

Üyelerimizin katılımı ile Limak Luxury Hotelde 29 Ekim Cumhuriyet Balomuzu gerçekleştirdik katılan tüm üyelerimiz ve yakınlarına teşekkürederiz.


24 Eylül 2016 Tekne Turu

Derneğimiz 24 Eylül 2016 cumartesi günü üyelerimizin kaynaşması adına boğazda bir tekne turu düzenlemiştir ilgi gösterip katılan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.


Dernek İnşaatımız...

Dernek inşaatımız için zemin sağlamlaştırma çalışmalarına başlanmıştır.


Final Four

Derneğimiz Erkek Basketbol takımımızın Final Four için deplasmana giden münferit üyelerine orada birlik beraberliği sağlama adına 3 gün boyunca beraber olmuş çeşitli aktiviteler yapmıştır.


2016 Olağan Genel Kurulu

Derneğimizin 2016 Yılı Olağan Genel Kurulu Fenerbahçe Dalyan Club‘te yapılmış, Acar Sertaç Komsuoğlu tekrardan başkanlığa seçilmiştir . Daha Aktif Sarı Lacivert sloganını üyelerimiz sevmiş ve desteklemiştir .


Dernek İnşaatımız...

Derneğimizin İnşşatı için gerekli düzenlemeler yapılarak çalışmalara başlandı.


FB. Gönüllüler Derneği Yönetim Kurulunu Misafir ettik...

Dernek Yönetim Kurulu üyelerimiz Fenerbahçe Gönüllüler Derneği Yönetim Kurulu üyelerine 22.03.2016 günü bir yemek düzenleyerek derneklerin birbirini tanıması ve ileriki projeler hakkında bilgi alışverişinde bulundular.


02 Mart 2016 Diyarbakırlı Çocuklarımıza Yemek verilmiştir.

02 Mart 2016 tarihinde Diyarbakır ilimizden gelen çocuklarımıza Fenerbahçe sevgisini vermek için bir yemek organizasyonu düzenlenmiş ve çeşitli hediyeler verilmiştir.


2016 Yılbaşı Gönderileri..

2016 Yılı için üyelerimize takvim ve Bloknot bastırılıp gönderilmiştir.


19 Aralık 2015 Yemek

Değerli Üyelerimiz , Fenerbahçe Gönüller Derneği Yönetim Kurulu kendi lokelinde Yönetim Kurulumuzu misafir etmiştir, kendilerine teşekkür ederiz.