HAREKETLİ BİR YILI GERİDE BIRAKTIK

Hareketli bir yılı geride bıraktık
Sarı Lacivert Derneği olarak hareketli bir 2019 yılına imza attık.
Dernek lokalimiz artık tam anlamıyla üyelerimizin buluşma noktası oldu. Derneğimizde maç önceleri ve maç sıralarında, Sarı Lacivert heyecanı birlikte, omuz omuza yaşıyoruz.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı Sarı Lacivert Ailesi olarak, coşkuyla kutladık.
Fenerbahçemiz’in Topuk Yaylası Tesislerine geleneksel gezimizi düzenledik, ailelerimizle birlikte Sarı Lacivert havayı Topuk Yaylası’nda ciğerlerimize çektik.
Derneğimizde kısa aralıklarla üye buluşmaları düzenledik. Üyelerimizle bir araya gelerek sohbet ettik, Derneğimizi ve tabii ki Fenerbahçemizi konuştuk, dernek faaliyetlerimize ilişkin görüş ve önerilerini dinledik.
Fenerbahçemiz’in halkımızla bütünleştiği FENEROL kampanyasına 541 forma alarak destek olduk…
‘Köy Çocukları Okusun’ Sosyal Sorumluluk Projesi’ne destek verdik. Bu kapsamda Hakkâri TOBB Ortaokulu’na, voleybol topu, futbol topu, basketbol topu, tenis raketi, Fenerbahçe forması ve derneğimizin bilekliklerinden hediye ettik.
Danışma Kurulu toplantımızı yaptık, üyelerimizi dinledik, kıdemli üyelerimize evlerinde, işyerlerinde gururla sergileyecekleri plaket ve sertifikalarını takdim ettik.
Büyük bir katılımla 11. Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik.
Üye sayımız 2019’da da artmaya devam etti.
Evet, 2020 yılında da aynı inanç, motivasyon ve sevgiyle, Derneğimiz ve tabii ki Fenerbahçemiz için çalışmaya, Sarı Lacivert renklere katma değer üretmeye devam edeceğiz. Derneğimizin kuruluş felsefesi doğrultusunda, Fenerbahçe sevgisini 7’den 77’ye yaygınlaştırmak, Fenerbahçe’ye hizmet etmek felsefesiyle hareket edeceğiz.
Biz Fenerbahçe’yi karşılıksız seviyoruz. Aynı karşılıksız sevgiyi çocuklarımıza, bayrağımızı devredeceğimiz genç nesillere aşılamak için çalışıyoruz. Bu anlamda her Fenerbahçeliye olduğu gibi Derneğimizin siz değerli üyelerine de büyük görevler düşüyor. Bu bilinç ve inançla hareket ettiğimiz sürece Fenerbahçemizi çok güzel yarınlar bekliyor.
Bu vesileyle 2020 yılının ülkemiz, vatanımız, milletimiz, spor camiası ve tabii ki Fenerbahçemiz için mutlu, başarılı ve huzurlu bir yıl olmasını diliyorum. Tüm üyelerimizin yeni yılını en içten duygularımla kutluyorum.

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry